auto-sim.com.pl

Blog tematyczny o nauce jazdy, motoryzacji i akcesoriach

Poradnik

Jak wybrać odpowiednią aplikację do parkowania?

Jak wybrać odpowiednią aplikację do parkowania?

Wydatki na parkowanie stanowią ważną część budżetu każdego kierowcy i stale rosną, podobnie jak pozostałe koszty związane z utrzymaniem samochodu. Z tego też względu warto korzystać z rozwiązań, dzięki którym można zaoszczędzić na parkowaniu. Mowa tu o specjalnych aplikacjach mobilnych do szybkich płatności za parkowanie.

Czym jest aplikacja do parkowania?

Aplikacja do parkowania jest sprzymierzeńcem każdego kierowcy. Bardzo często określana jest mianem parkomatu w kieszeni – wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie i założyć w niej konto klienta, indywidualnego lub biznesowego. Aplikacja jest nowoczesnym i łatwym w obsłudze narzędziem wyposażonym w szereg praktycznych funkcji. Ich zadaniem jest ułatwienie parkowania i obniżenie opłat z tego tytułu.

Dobra aplikacja do parkowania – czyli jaka?

Wielu kierowców zadaje sobie pytanie: jaka aplikacja do parkowania jest najlepsza? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie, niemniej taka aplikacja powinna spełniać kilka ważnych warunków. Przede wszystkim powinna być wyposażona w różne funkcje takie jak np. opcja sekundowego naliczania czy zapamiętywanie lokalizacji samochodu. Oprócz tego musi być prosta w obsłudze – z intuicyjnym menu i łatwą nawigacją.

Aplikacja do parkowania zamiast parkomatu – dlaczego warto?

Z aplikacji do parkowania AnyPark warto korzystać z różnych powodów. Zdecydowanie największym jej atutem jest to, że użytkownicy płacą jedynie za realny czas postoju. Tradycyjne parkomaty naliczają opłaty za każdą rozpoczętą godzinę postoju, przez co opłaty są niewspółmierne do czasu jego trwania. System współpracuje z zarządcami stref płatnego parkowania, dlatego zawsze należy sprawdzać, czy dany parking jest objęty taką usługą. Dzięki aplikacji możliwe jest uruchamianie kilku sesji parkingowych jednocześnie, co na pewno przyda się przedsiębiorcom. Aby zakończyć lub przedłużyć parkowanie, da się to bez problemu zrobić z poziomu smartfona, co nierzadko okazuje się niezwykle pomocne.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.